Laminiarz- praca w Niemczech od zaraz

Dodano: Środa 20 marzec 2024, 13:15
Do końca: 23 dni
nie podano
+48 XXX XXX Pokaż numer

Szukasz legalnej, dobrze płatnej pracy w Niemczech?
Masz doświadczenie w laminowaniu?

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niemiecką umowę o pracę
- możliwość podjęcia stałej współpracy
- opiekę polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:
- przygotowanie form do laminowania
- prace naprawcze na laminowanych elementach
- cięcie tworzyw sztucznych i włókna szklanego
- laminowanie z wykorzystaniem Gelcoat

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
- doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy i własny samochód

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Dominika + 48 570 901 033
Wiktoria + 48 570 901 913
Daria + 48 577 901 944
Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Wyświetleń: 4

Inne ogłoszenia tego użytkownika ( zobacz wszystkie )

Praca za granicą sezon 2024-  Holandia- Niemcy 20 marzec 2024
Piaskarz- praca w Holandii 20 marzec 2024
Piaskarz- praca w Holandii Praca  »  Dam pracę
Kierowca C lub C+E – praca w Belgii 20 marzec 2024
Kierowca C lub C+E – praca w Belgii Praca  »  Dam pracę
Kamieniarz- praca od zaraz w Holandii- cięcie, szlifowanie i klejenie kamienia 20 marzec 2024
16,00
Krojenie i pakowanie mięsa drobiowego w Holandii 11 marzec 2024